Szakmai tapasztalatcserét szervezett a Nemzetközi Atomenergia Ügynökség és a NÉBIH
November 6-10-ig került megrendezésre a Nemzetközi Atomenergia Ügynökség és a Nemzeti Élelmiszerlánc-biztonsági Hivatal (NÉBIH) közös szakmai tapasztalatcseréje Pécsett. A workshopon 21 ország 51 képviselője vett részt azzal a céllal, hogy megismerkedjenek a leghatékonyabb helyszíni radioanalitikai technikákkal, illetve közösen sajátítsák el a veszélyhelyzetek kezelésének jó gyakorlatait.