Együttműködési megállapodást kötött a GVH és a Nébih
Budapest, 2021. május 11. – Szorosabbra fűzi szakmai együttműködését a Gazdasági Versenyhivatal (GVH) és a Nemzeti Élelmiszerlánc-biztonsági Hivatal (Nébih). Az együttműködési megállapodás aláírásával a két szervezet a kistermelők és fogyasztók érdekében kifejtett közös munkáját kívánja még hatékonyabbá tenni.