Jogosult erdészeti szakszemélyzeti képzés

 

2018. 1. számú jogosult erdészeti szakszemélyzet továbbképzés

Az alábbiakban tesszük közzé a 2018. szeptember 19-én megrendezett erdészeti szakszemélyzeti vizsgát sikeresen teljesítők névsorát.

A sikeres vizsgáról szóló tanúsítványt postán küldjük meg. A sikertelen vizsgázókat levélben értesítjük.

Erdészeti szakszemélyzeti képzés - további fontos információk

  • Elfogadott jelentkezők listája - 2018. évi 1. számú továbbképzés

    (az erdőgazdálkodást és az erdészeti szakirányítást érintő hatályos jogszabályokról és azok alkalmazásáról szóló általános továbbképzés)

    2018.09.18. – 2018.09.19.

    Szakszemély neve

    Helység

    Asztalos Lajos

    Andornaktálya

    B. Kis Gábor

    Tiszanána

    Bagi Adrián

    Almamellék

    Bakondi Donát

    Felsőtárkány

    Balogh Máté

    Baranyajenő

    Bárdos Richárd

    Arló

    Bese Csaba

    Várdomb

    Bodor Botond

    Szentgál

    Borna Gábor

    Galgamácsa

    Boross László

    Budapest 05. ker.

    Bődy Miklós

    Balogunyom

    Bús Ákos

    Hőgyész

    Czémán Péter

    Visegrád

    Csáki Mihály

    Cigánd

    Csepcsányiné Tar Beáta

    Pétervására

    Cseri Árpád

    Zomba

    Cserményiné Váradi Melinda

    Győr

    Csizmadia Ákos

    Tolcsva

    Csók Péter

    Budapest 16. ker.

    Cziráki András

    Siófok

    Dóczi Gyula

    Daraboshegy

    Erdélyi Attila

    Szerencs

    Fábián Ferenc

    Erdőhorváti

    Fábián Gyula

    Taliándörögd

    Fábos Bence

    Hosszúhetény

    Farkas Imre

    Dombóvár

    Fehér Adél

    Nagydorog

    Fehér Roland

    Nagyvisnyó

    Fekete Ádám

    Bocskaikert

    Frantz Alexandra

    Somogycsicsó

    Fridrich Soma

    Bőszénfa

    Füzi Gábor

    Gödöllő

    Gaál Győző Bálint

    Esztergom

    Galán Gábor János

    Miskolc

    Galló Dávid János

    Szilvásvárad

    Gáspár István

    Baja

    Gersli Gábor

    Egyházasrádóc

    Gfellner Péter Zsolt

    Szentgál

    Glacz Róbert

    Kiskorpád

    Golubics Krisztián

    Kővágótöttös

    Gombkötő Balázs

    Tamási

    Gombor Csaba

    Baja

    Gönczi Ádám

    Sopronhorpács

    Götz Olivér

    Tiszavasvári

    Herteg Roxána

    Kosd

    Hilcz László

    Sormás

    Hoffner Tamás

    Csobánka

    Hofscheuer Gergő

    Sellye

    Horváth Gergely

    Teklafalu

    Hosszu Anita

    Hosszúpályi

    Hum Ferenc

    Drávakeresztúr

    Janik Gergely Kálmán

    Kecskemét

    Jónyer Imre

    Szendrő

    Juhász Mihály

    Veresegyház

    Juhász Milán

    Szentes

    Kámi Márk

    Hosszúpereszteg

    Kántor Péter

    Baja

    Kapitány János

    Szanda

    Kigyós Róbert

    Lesencefalu

    Király Endre

    Baja

    Kiss József

    Kecskemét

    Kiss László

    Bükkzsérc

    Koleszár László

    Kölked

    Kovács Dániel

    Ózd

    Kovács Máté

    Fedémes

    Kutasi Bence

    Mikosszéplak

    Lajtos Péter

    Sárbogárd

    Lattenstein Tamás

    Zirc

    Leitermann Gyula

    Bátmonostor

    Lőkös Bence

    Dövény

    Magyar Gergely

    Regéc

    Major Martin

    Hercegszántó

    Marlok Bálint

    Pilisszentiván

    Mátray Árpád

    Budapest 04. ker.

    Meditz Andrea

    Budapest

    Mihalóczki Kevin

    Sajópüspöki

    Mihalóczki Krisztián

    Sajópüspöki

    Molnár Zoltán

    Somogyszob

    Nagy Andrea

    Debrecen

    Nagy Gábor

    Járdánháza

    Nagy István Tamás

    Muraszemenye

    Nagy Tamás

    Kaszó

    Nagy Zoltán

    Baja

    Németh Tamás

    Keszthely

    Orcskai Gergő

    Dorogháza

    Őze Ádám

    Somogyhárságy

    Parczen Benedek

    Szarvas

    Piri Zoltán

    Adorjás

    Puskás Gréta

    Baja

    Radics László

    Szombathely

    Rozovits Ferenc

    Budapest

    Sárkány Szilveszter

    Nagykanizsa

    Schneider István Frigyes

    Miskolc

    Sütő Gábor Zoltán

    Garé

    Szabó Ádám

    Visegrád

    Szabó Ádám Géza

    Vatta

    Szabó Péter

    Csernely

    Szalai Máté

    Buják

    Szász Bernát Atanáz

    Visegrád

    Szávai Zoltán

    Őrtilos

    Szögi Zoltán

    Érsekcsanád

    Szőke Szilárd

    Bolhás

    Szűcsné Handó Fanni

    Rákóczibánya

    Takács Róbert András

    Kalocsa

    Tamás István

    Marcali

    Tatai Valentin

    Borsodnádasd

    Telepóczki Ferenc

    Újlengyel

    Tóbiás Tibor

    Szilvásvárad

    Tóth János Márk

    Bátmonostor

    Tóth Máté

    Szulimán

    Török Tamás

    Kisgyőr

    Ujj Norbert

    Szögliget

    Utasi Gabriella

    Nagykőrös

    Vakály Miklós

    Baja

    Ványi Attila

    Eger

    Virág Diána

    Visegrád

    Virág Tamás

    Szemenye

    Weigl Imre Ferenc

    Kőszeg

    Weiszt Olivér András

    Visegrád

  • További fontos információk (tananyag, részvételi díj, helyszín megközelítése stb.)

    A továbbképzés vizsgával zárul!

    Jelentkezés, lemondás

    Jelentkezni a továbbképzésre kizárólag a Nébih honlapján elhelyezett űrlapon lehet. A jelentkezés elfogadásáról visszaigazoló e-mailt kap a jelentkező.

    A jelentkezők elfogadott névsora a továbbképzés időpontját megelőzően legalább 5 nappal kerül közzétételre.

    A tanfolyamra való jelentkezés visszaigazolása után a részvétel lemondása csak a honlapon lehetséges, legkésőbb a tanfolyamot megelőző 5. napig.

    Helyszín megközelítése, részvétellel kapcsolatos egyéb információk

    A tanfolyam helyszínét elsősorban tömegközlekedéssel érdemes megközelíteni, mert a gépkocsival való parkolás munkanapokon nehézkes és díjköteles. A Kossuth Lajos teret érintő tömegközlekedési járatok: M2 metró, 2 villamos, 70 és 78 trolibusz, 15 és 115 autóbusz.

    Mindkét napon egy óra ebédszünet áll rendelkezésre. Az Agrárminisztérium épületében büfé és étterem is található.

    A rendelet 7. § (2) bekezdése alapján a továbbképzésen résztvevő szakszemélyzet köteles az előadások és konzultációk időtartamának legalább 80%-án – részt venni és vizsgát tenni.

    Tanúsítvány

    A továbbképzésen való részvételről és a vizsga teljesítéséről az erdészeti hatóság külön-külön tanúsítványt állít ki. A részvételéről szóló tanúsítványt a vizsgalapok beadásakor kapják meg a résztvevők. A sikeres vizsgáról szóló tanúsítványt a vizsgalapok kiértékelése után a Nébih postán küldi ki.

    Tananyag

    A tanfolyam megszervezése és lebonyolítása a Nébih elnöke által kiadott vizsgaszabályzat alapján történik. A tananyag a Nébih honlapjáról tölthető le.

    A kötelezően elsajátítandó és az ajánlott jogszabályok listáját a vizsgaszabályzat 1. számú függeléke tartalmazza.

    Részvételi díj

    A vizsgaszabályzat 14. § (1) bekezdése alapján az általános továbbképzés díja – amely magában foglalja a továbbképzésen tehető vizsga díját – a mindenkori erdővédelmi járulékalap 20%-a, azaz jelenleg 20.000 Ft.

    A jelentkezés visszaigazolása után a Nébih postán küldi ki a továbbképzés díjáról szóló számlát. A befizetéskor az átutalás vagy a csekk közlemény rovatában a postán kapott számla azonosító számát és „erdészeti szakszemélyzet továbbképzés” megnevezést kell feltüntetni.

    A vizsgadíjat postai, illetve banki átutalással lehet kiegyenlíteni a Nébih fizetési számlájára: (10032000-00289782-00000000)

    Kapcsolat

    A továbbképzéssel kapcsolatos kérdések az erdeszet@nebih.gov.hu email címre küldhetőek.

  • Az erdészeti szakszemélyzeti vizsgát sikeresen teljesítők névsora

    Az alábbiakban tesszük közzé a 2018. szeptember 19-én megrendezett erdészeti szakszemélyzeti vizsgát sikeresen teljesítők névsorát.

    A sikeres vizsgáról szóló tanúsítványt postán küldjük meg. A sikertelen vizsgázókat levélben értesítjük.

    Szakszemély neve

    Helység

    Asztalos Lajos

    Andornaktálya

    B. Kis Gábor

    Tiszanána

    Bagi Adrián

    Almamellék

    Bakondi Donát

    Felsőtárkány

    Balogh Máté

    Baranyajenő

    Bárdos Richárd

    Arló

    Bese Csaba

    Várdomb

    Bodor Botond

    Szentgál

    Boross László

    Budapest 05. ker.

    Bődy Miklós

    Balogunyom

    Bús Ákos

    Hőgyész

    Czémán Péter

    Visegrád

    Cziráki András

    Barcs

    Csáki Mihály

    Cigánd

    Cseri Árpád

    Zomba

    Cserményiné Váradi Melinda

    Győr

    Csizmadia Ákos

    Tolcsva

    Csók Péter

    Budapest 16. ker.

    Dóczi Gyula

    Daraboshegy

    Erdélyi Attila

    Szerencs

    Fábián Ferenc

    Erdőhorváti

    Fábián Gyula

    Taliándörögd

    Fábos Bence

    Hosszúhetény

    Farkas Imre

    Dombóvár

    Fehér Adél

    Nagydorog

    Fehér Roland

    Nagyvisnyó

    Fekete Ádám

    Bocskaikert

    Frantz Alexandra

    Somogycsicsó

    Füzi Gábor

    Gödöllő

    Gaál Győző Bálint

    Esztergom

    Galán Gábor János

    Miskolc

    Galló Dávid János

    Szilvásvárad

    Gáspár István

    Baja

    Gersli Gábor

    Egyházasrádóc

    Gfellner Péter Zsolt

    Szentgál

    Glacz Róbert

    Kiskorpád

    Golubics Krisztián

    Kővágótöttös

    Gombkötő Balázs

    Tamási

    Gombor Csaba

    Baja

    Gönczi Ádám

    Sopronhorpács

    Götz Olivér

    Tiszavasvári

    Herteg Roxána

    Kosd

    Hilcz László

    Sormás

    Hoffner Tamás

    Csobánka

    Hofscheuer Gergő

    Sellye

    Horváth Gergely

    Teklafalu

    Hosszu Anita

    Hosszúpályi

    Hum Ferenc

    Drávakeresztúr

    Janik Gergely Kálmán

    Kecskemét

    Jónyer Imre

    Szendrő

    Juhász Mihály

    Veresegyház

    Juhász Milán

    Szentes

    Kámi Márk

    Hosszúpereszteg

    Kántor Péter

    Baja

    Kapitány János

    Szanda

    Kigyós Róbert

    Lesencefalu

    Király Endre

    Baja

    Kiss József

    Kecskemét

    Kiss László

    Bükkzsérc

    Koleszár László

    Kölked

    Kovács Dániel

    Ózd

    Kovács Máté

    Fedémes

    Kutasi Bence

    Mikosszéplak

    Lajtos Péter

    Sárbogárd

    Lattenstein Tamás

    Zirc

    Leitermann Gyula

    Bátmonostor

    Lőkös Bence

    Dövény

    Magyar Gergely

    Regéc

    Major Martin

    Hercegszántó

    Marlok Bálint

    Pilisszentiván

    Mátray Árpád

    Budapest 04. ker.

    Meditz Andrea

    Budapest

    Mihalóczki Kevin

    Sajópüspöki

    Mihalóczki Krisztián

    Sajópüspöki

    Molnár Zoltán

    Somogyszob

    Nagy Andrea

    Debrecen

    Nagy Gábor

    Járdánháza

    Nagy István Tamás

    Muraszemenye

    Nagy Tamás

    Kaszó

    Nagy Zoltán

    Baja

    Nárai István

    Sárvár

    Németh Tamás

    Keszthely

    Orcskai Gergő

    Dorogháza

    Őze Ádám

    Somogyhárságy

    Parczen Benedek

    Szarvas

    Piri Zoltán

    Adorjás

    Puskás Gréta

    Baja

    Radics László

    Szombathely

    Rozovits Ferenc

    Budapest

    Sárkány Szilveszter

    Nagykanizsa

    Schneider István Frigyes

    Miskolc

    Sütő Gábor Zoltán

    Garé

    Szabó Ádám

    Visegrád

    Szabó Ádám Géza

    Vatta

    Szabó Péter

    Csernely

    Szalai Máté

    Buják

    Szász Bernát Atanáz

    Visegrád

    Szávai Zoltán

    Őrtilos

    Szögi Zoltán

    Érsekcsanád

    Szőke Szilárd

    Bolhás

    Szűcsné Handó Fanni

    Rákóczibánya

    Takács Róbert András

    Kalocsa

    Tamás István

    Marcali

    Tatai Valentin

    Borsodnádasd

    Telepóczki Ferenc

    Újlengyel

    Tóbiás Tibor

    Szilvásvárad

    Torma László

    Budakeszi

    Tóth János Márk

    Bátmonostor

    Tóth Máté

    Szulimán

    Török Tamás

    Kisgyőr

    Ujj Norbert

    Szögliget

    Utasi Gabriella

    Nagykőrös

    Vakály Miklós

    Baja

    Ványi Attila

    Eger

    Virág Diána

    Visegrád

    Virág Tamás

    Szemenye

    Weigl Imre Ferenc

    Kőszeg

    Weiszt Olivér András

    Visegrád

Adatkezelési tájékoztató

A Nébih adatkezelési tájékoztatója az alábbi oldalon érhető el: 
http://portal.nebih.gov.hu/adatkezelesi-tajekoztato