null Online fizetési szolgáltatással bővült a Nébih Ügyfélprofil Rendszer

Online fizetési szolgáltatással bővült a Nébih Ügyfélprofil Rendszer

2022. február 15, kedd

Sorban állás és a számlaszám böngészése nélkül, gyorsan és egyszerűen fizethetnek a jövőben az ügyfelek a Nébih személyes ügyintézési felületén.

A Nébih legújabb fejlesztésének köszönhetően mostantól az elektronikusan fizethető, rendezetlen számlák egy helyen láthatók az Ügyfélprofil Rendszerbe (ÜPR) történő bejelentkezés után. Az „Online fizetés” menüpontban a befizetések egységesen, egy oldalról kezdeményezhetők. Egy tranzakció alkalmával egy, vagy akár több tartozás is kiegyenlíthető egyszerre (pl.: élelmiszerlánc-felügyeleti díj és laborvizsgálati díj összeadva).

A bizonylatokkal kapcsolatban az ügyfelek írásos észrevételt is tehetnek: csatolmánnyal kiegészíthető üzenetet küldhetnek a Nébih munkatársai részére, ha a fizetendő összeget vagy az esedékességet befolyásoló információ áll rendelkezésükre.
A meghatalmazottként eljáró felhasználók szintén fizethetnek partnereik helyett, amennyiben megigénylik a „Betekintés a meghatalmazó pénzügyi adataiba és online fizetés” típusú meghatalmazást.

A Nébih ÜPR rendszerének legújabb szolgáltatása már elérhető, így az ügyfelek akár az éves élelmiszerlánc-felügyeleti díj esedékes első részletét, vagy a soron következő hatósági díjak számláit is rendezhetik kényelmesen, online. A bankkártyás fizetési tranzakció lebonyolításához a Nébih a SimplePay by Otp Mobil online fizetési rendszer szolgáltatását veszi igénybe, így a Simple fiókban elmentett bankkártya adatokkal még gyorsabbá tehető a fizetési folyamat.


Friss hírek

2024. július 26, péntek

Közlemény elveszett „zöld könyvről” (2024.07.26.)

A Veszprém Megyei Kormányhivatal Növény- és Talajvédelmi Osztályának tájékoztatása.

Tovább >

2024. július 25, csütörtök

A napsütés ellenére borús eredményekkel zárult a strandbüfék és a street foodok nyári szezonális ellenőrzése

A 2024-es nyári szezonális ellenőrzés-sorozatban a strandbüféket és a street foodokat is felkeresték az élelmiszerbiztonsági felügyelők. Az egész országban 346 vendéglátó létesítményt vizsgáltak. Az ellenőrzések vegyes eredményekkel zárultak: a szakemberek számos egységben találtak lejárt termékeket, továbbá a higiéniai feltételek, az alapanyagok tárolása és nyomonkövetése, valamint a dolgozók egészségügyi alkalmasságának igazolása kapcsán is merültek fel problémák. A hatóságok 48 esetben indítottak eljárást, a kiszabott bírságok értéke meghaladta a 3 millió forintot. Összesen 205 kg élelmiszert vontak ki a forgalomból, 703 ezer forint értékben.

Tovább >