null Képzési lehetőségek az uniós EUDR informatikai rendszer használatára

Képzési lehetőségek az uniós EUDR informatikai rendszer használatára (BETELT)

2025. január 31, péntek

Újabb képzési időpontokat hirdetett meg az EU Bizottság az EUDR szereplők részére. Ajánlott mielőbb jelentkezni a képzésre, a szabad időpontok ugyanis gyorsan betelnek.

Az EU Bizottság holapján meghirdetett képzésekre elsősorban az EUDR kötelezettségek hatálya alá tartozó gazdasági szereplőket, vagy azok meghatalmazott képviselőit várják, akiknek tevékenységükkel kapcsolatban DD nyilatkozat benyújtási kötelezettségeik lesznek 2025. év végétől kezdődően.


Friss hírek

2025. április 29, kedd

Adatközlés - Az elmúlt időszakban több, mint 1500 RSZKF-vírusra fogékony vadállat laborvizsgálata történt meg, mind negatív

Kérjük a sajtót, hogy hiteles tájékoztatással segítse a vírus elleni védekezést. Nem történt és nem történik adateltitkolás az RSZKF (ragadós száj- és körömfájás) vírus elleni hatósági vizsgálatokkal kapcsolatban. A Nébih laboratóriuma több mint 1500 vadmintát vizsgált meg és egyik esetben sem mutattak ki RSZKF-fertőzést.

Tovább >

2025. április 29, kedd

A vágósertést tartók kártalanításához kapcsolódó információk

Összefoglaló a vágósertések kártalanításához kapcsolódó információkról.

Tovább >