null Zöldségtisztítók működését kellett felfüggeszteni

Zöldségtisztítók működését kellett felfüggeszteni

2015. október 8, csütörtök

Azonnali hatállyal felfüggesztette két zöldségtisztító üzem működését a Nemzeti Élelmiszerlánc-biztonsági Hivatal (NÉBIH). A szeptemberi ellenőrzések során a Kiemelt Ügyek Igazgatóságának szakemberei számos élelmiszer-biztonsági, élelmiszerhigiéniai hiányosságot tártak fel. A nyomokövethetőségi előírásokat is több esetben megsértették az ellenőrzött egységek. Az eljárás során 11 tonna alapanyagot kellett megsemmisíteni. A jogsértő cégek többszázezres bírságra számíthatnak.

Egy budapesti telephelyen működött az a két üzem, amely zöldség tisztító, daraboló, konyhakész zöldségcsomagokat előállításával foglalkozott. Az egységekben élelmiszer előállításhoz alkalmatlan körülmények között dolgozták fel az alapanyagokat. Azok eredetét nem tudták igazolni, és a gyártás során sem teljesültek a nyomonkövethetőség alapjai. Az egyik üzemben ezen felül a dolgozók egészségügyi alkalmasságát sem dokumentálták.

Mindkét egység elhanyagolt, takarítatlan állapotban volt. A kézmosók nem voltak használhatóak. Az alapanyagot nem különítették el sem a készárutól, sem a gyártás során keletkezett hulladéktól. Összesen 39 tételt, több mint 11 tonna mennyiségű alapanyagot kellett megsemmisíteni.

A hiányosságok pótlásáig, illetve az egységek alapos takarításáig, fertőtlenítéséig a hivatal azonnali hatállyal felfüggesztette az üzemek működését. Mindkét cég többszázezer forintos bírságra számíthat.

 

Az ellenőrzés közben feltárt hibákat, hiányosságokat bemutató videó a cikkben leírtak vizuális bemutatására szolgál, többletinformációt nem tartalmaz.

Kapcsolódó anyagok:
közlemény letölthető formában
képek tömörítve

 



Friss hírek

2026. június 18, csütörtök

Fusarium a Nébih fókuszában: országos monitoring a biztonságos gabonatermésért

A 2025-ös adatok szerint az országos Fusarium-fertőzöttség 3,9% volt, ami kedvező eredménynek számít. A Nemzeti Élelmiszerlánc-biztonsági Hivatal (Nébih) laboratóriuma a vármegyei kormányhivatalok szakembereinek közreműködésével vizsgálja az őszi búzatételek belső Fusarium fertőzöttségét. A rendszeres monitoring célja, hogy időben feltárja a termés mennyiségét és minőségét veszélyeztető kórokozók jelenlétét, valamint hozzájáruljon az élelmiszer- és takarmánybiztonság fenntartásához.

Tovább >

2026. június 18, csütörtök

Házi szörpkészítés – élelmiszerbiztonsági tanácsok a Nébih-től

A nyári hónapok beköszöntével egyre többen készítenek különféle gyümölcsszörpöket és virágkivonat alapú szörpöket. A szezonális alapanyagok (málna, eper, bodzavirág) felhasználásával előállított szörpök népszerűsége évről évre növekszik, a biztonságos elkészítéshez azonban nem elegendő csupán egy jól bevált receptúra követése. A Nemzeti Élelmiszerlánc-biztonsági Hivatal (Nébih) Oktatási Programja a házi tartósítás során követendő jó gyakorlatokra hívja fel a figyelmet.

Tovább >