2018. 1. számú jogosult erdészeti szakszemélyzet továbbképzés
2018. 1. számú jogosult erdészeti szakszemélyzet továbbképzés
Az alábbiakban tesszük közzé a 2018. szeptember 19-én megrendezett erdészeti szakszemélyzeti vizsgát sikeresen teljesítők névsorát.
A sikeres vizsgáról szóló tanúsítványt postán küldjük meg. A sikertelen vizsgázókat levélben értesítjük.
-
Elfogadott jelentkezők listája - 2018. évi 1. számú továbbképzés
(az erdőgazdálkodást és az erdészeti szakirányítást érintő hatályos jogszabályokról és azok alkalmazásáról szóló általános továbbképzés)
2018.09.18. – 2018.09.19.
Szakszemély neve
Helység
Asztalos Lajos
Andornaktálya
B. Kis Gábor
Tiszanána
Bagi Adrián
Almamellék
Bakondi Donát
Felsőtárkány
Balogh Máté
Baranyajenő
Bárdos Richárd
Arló
Bese Csaba
Várdomb
Bodor Botond
Szentgál
Borna Gábor
Galgamácsa
Boross László
Budapest 05. ker.
Bődy Miklós
Balogunyom
Bús Ákos
Hőgyész
Czémán Péter
Visegrád
Csáki Mihály
Cigánd
Csepcsányiné Tar Beáta
Pétervására
Cseri Árpád
Zomba
Cserményiné Váradi Melinda
Győr
Csizmadia Ákos
Tolcsva
Csók Péter
Budapest 16. ker.
Cziráki András
Siófok
Dóczi Gyula
Daraboshegy
Erdélyi Attila
Szerencs
Fábián Ferenc
Erdőhorváti
Fábián Gyula
Taliándörögd
Fábos Bence
Hosszúhetény
Farkas Imre
Dombóvár
Fehér Adél
Nagydorog
Fehér Roland
Nagyvisnyó
Fekete Ádám
Bocskaikert
Frantz Alexandra
Somogycsicsó
Fridrich Soma
Bőszénfa
Füzi Gábor
Gödöllő
Gaál Győző Bálint
Esztergom
Galán Gábor János
Miskolc
Galló Dávid János
Szilvásvárad
Gáspár István
Baja
Gersli Gábor
Egyházasrádóc
Gfellner Péter Zsolt
Szentgál
Glacz Róbert
Kiskorpád
Golubics Krisztián
Kővágótöttös
Gombkötő Balázs
Tamási
Gombor Csaba
Baja
Gönczi Ádám
Sopronhorpács
Götz Olivér
Tiszavasvári
Herteg Roxána
Kosd
Hilcz László
Sormás
Hoffner Tamás
Csobánka
Hofscheuer Gergő
Sellye
Horváth Gergely
Teklafalu
Hosszu Anita
Hosszúpályi
Hum Ferenc
Drávakeresztúr
Janik Gergely Kálmán
Kecskemét
Jónyer Imre
Szendrő
Juhász Mihály
Veresegyház
Juhász Milán
Szentes
Kámi Márk
Hosszúpereszteg
Kántor Péter
Baja
Kapitány János
Szanda
Kigyós Róbert
Lesencefalu
Király Endre
Baja
Kiss József
Kecskemét
Kiss László
Bükkzsérc
Koleszár László
Kölked
Kovács Dániel
Ózd
Kovács Máté
Fedémes
Kutasi Bence
Mikosszéplak
Lajtos Péter
Sárbogárd
Lattenstein Tamás
Zirc
Leitermann Gyula
Bátmonostor
Lőkös Bence
Dövény
Magyar Gergely
Regéc
Major Martin
Hercegszántó
Marlok Bálint
Pilisszentiván
Mátray Árpád
Budapest 04. ker.
Meditz Andrea
Budapest
Mihalóczki Kevin
Sajópüspöki
Mihalóczki Krisztián
Sajópüspöki
Molnár Zoltán
Somogyszob
Nagy Andrea
Debrecen
Nagy Gábor
Járdánháza
Nagy István Tamás
Muraszemenye
Nagy Tamás
Kaszó
Nagy Zoltán
Baja
Németh Tamás
Keszthely
Orcskai Gergő
Dorogháza
Őze Ádám
Somogyhárságy
Parczen Benedek
Szarvas
Piri Zoltán
Adorjás
Puskás Gréta
Baja
Radics László
Szombathely
Rozovits Ferenc
Budapest
Sárkány Szilveszter
Nagykanizsa
Schneider István Frigyes
Miskolc
Sütő Gábor Zoltán
Garé
Szabó Ádám
Visegrád
Szabó Ádám Géza
Vatta
Szabó Péter
Csernely
Szalai Máté
Buják
Szász Bernát Atanáz
Visegrád
Szávai Zoltán
Őrtilos
Szögi Zoltán
Érsekcsanád
Szőke Szilárd
Bolhás
Szűcsné Handó Fanni
Rákóczibánya
Takács Róbert András
Kalocsa
Tamás István
Marcali
Tatai Valentin
Borsodnádasd
Telepóczki Ferenc
Újlengyel
Tóbiás Tibor
Szilvásvárad
Tóth János Márk
Bátmonostor
Tóth Máté
Szulimán
Török Tamás
Kisgyőr
Ujj Norbert
Szögliget
Utasi Gabriella
Nagykőrös
Vakály Miklós
Baja
Ványi Attila
Eger
Virág Diána
Visegrád
Virág Tamás
Szemenye
Weigl Imre Ferenc
Kőszeg
Weiszt Olivér András
Visegrád
-
További fontos információk (tananyag, részvételi díj, helyszín megközelítése stb.)
A továbbképzés vizsgával zárul!
Jelentkezés, lemondás
Jelentkezni a továbbképzésre kizárólag a Nébih honlapján elhelyezett űrlapon lehet. A jelentkezés elfogadásáról visszaigazoló e-mailt kap a jelentkező.
A jelentkezők elfogadott névsora a továbbképzés időpontját megelőzően legalább 5 nappal kerül közzétételre.
A tanfolyamra való jelentkezés visszaigazolása után a részvétel lemondása csak a honlapon lehetséges, legkésőbb a tanfolyamot megelőző 5. napig.
Helyszín megközelítése, részvétellel kapcsolatos egyéb információk
A tanfolyam helyszínét elsősorban tömegközlekedéssel érdemes megközelíteni, mert a gépkocsival való parkolás munkanapokon nehézkes és díjköteles. A Kossuth Lajos teret érintő tömegközlekedési járatok: M2 metró, 2 villamos, 70 és 78 trolibusz, 15 és 115 autóbusz.
Mindkét napon egy óra ebédszünet áll rendelkezésre. Az Agrárminisztérium épületében büfé és étterem is található.
A rendelet 7. § (2) bekezdése alapján a továbbképzésen résztvevő szakszemélyzet köteles az előadások és konzultációk időtartamának legalább 80%-án – részt venni és vizsgát tenni.
Tanúsítvány
A továbbképzésen való részvételről és a vizsga teljesítéséről az erdészeti hatóság külön-külön tanúsítványt állít ki. A részvételéről szóló tanúsítványt a vizsgalapok beadásakor kapják meg a résztvevők. A sikeres vizsgáról szóló tanúsítványt a vizsgalapok kiértékelése után a Nébih postán küldi ki.
Tananyag
A tanfolyam megszervezése és lebonyolítása a Nébih elnöke által kiadott vizsgaszabályzat alapján történik. A tananyag a Nébih honlapjáról tölthető le.
A kötelezően elsajátítandó és az ajánlott jogszabályok listáját a vizsgaszabályzat 1. számú függeléke tartalmazza.
Részvételi díj
A vizsgaszabályzat 14. § (1) bekezdése alapján az általános továbbképzés díja – amely magában foglalja a továbbképzésen tehető vizsga díját – a mindenkori erdővédelmi járulékalap 20%-a, azaz jelenleg 20.000 Ft.
A jelentkezés visszaigazolása után a Nébih postán küldi ki a továbbképzés díjáról szóló számlát. A befizetéskor az átutalás vagy a csekk közlemény rovatában a postán kapott számla azonosító számát és „erdészeti szakszemélyzet továbbképzés” megnevezést kell feltüntetni.
A vizsgadíjat postai, illetve banki átutalással lehet kiegyenlíteni a Nébih fizetési számlájára: (10032000-00289782-00000000)
Kapcsolat
A továbbképzéssel kapcsolatos kérdések az erdeszet@nebih.gov.hu email címre küldhetőek.
-
Az erdészeti szakszemélyzeti vizsgát sikeresen teljesítők névsora
Az alábbiakban tesszük közzé a 2018. szeptember 19-én megrendezett erdészeti szakszemélyzeti vizsgát sikeresen teljesítők névsorát.
A sikeres vizsgáról szóló tanúsítványt postán küldjük meg. A sikertelen vizsgázókat levélben értesítjük.
Szakszemély neve
Helység
Asztalos Lajos
Andornaktálya
B. Kis Gábor
Tiszanána
Bagi Adrián
Almamellék
Bakondi Donát
Felsőtárkány
Balogh Máté
Baranyajenő
Bárdos Richárd
Arló
Bese Csaba
Várdomb
Bodor Botond
Szentgál
Boross László
Budapest 05. ker.
Bődy Miklós
Balogunyom
Bús Ákos
Hőgyész
Czémán Péter
Visegrád
Cziráki András
Barcs
Csáki Mihály
Cigánd
Cseri Árpád
Zomba
Cserményiné Váradi Melinda
Győr
Csizmadia Ákos
Tolcsva
Csók Péter
Budapest 16. ker.
Dóczi Gyula
Daraboshegy
Erdélyi Attila
Szerencs
Fábián Ferenc
Erdőhorváti
Fábián Gyula
Taliándörögd
Fábos Bence
Hosszúhetény
Farkas Imre
Dombóvár
Fehér Adél
Nagydorog
Fehér Roland
Nagyvisnyó
Fekete Ádám
Bocskaikert
Frantz Alexandra
Somogycsicsó
Füzi Gábor
Gödöllő
Gaál Győző Bálint
Esztergom
Galán Gábor János
Miskolc
Galló Dávid János
Szilvásvárad
Gáspár István
Baja
Gersli Gábor
Egyházasrádóc
Gfellner Péter Zsolt
Szentgál
Glacz Róbert
Kiskorpád
Golubics Krisztián
Kővágótöttös
Gombkötő Balázs
Tamási
Gombor Csaba
Baja
Gönczi Ádám
Sopronhorpács
Götz Olivér
Tiszavasvári
Herteg Roxána
Kosd
Hilcz László
Sormás
Hoffner Tamás
Csobánka
Hofscheuer Gergő
Sellye
Horváth Gergely
Teklafalu
Hosszu Anita
Hosszúpályi
Hum Ferenc
Drávakeresztúr
Janik Gergely Kálmán
Kecskemét
Jónyer Imre
Szendrő
Juhász Mihály
Veresegyház
Juhász Milán
Szentes
Kámi Márk
Hosszúpereszteg
Kántor Péter
Baja
Kapitány János
Szanda
Kigyós Róbert
Lesencefalu
Király Endre
Baja
Kiss József
Kecskemét
Kiss László
Bükkzsérc
Koleszár László
Kölked
Kovács Dániel
Ózd
Kovács Máté
Fedémes
Kutasi Bence
Mikosszéplak
Lajtos Péter
Sárbogárd
Lattenstein Tamás
Zirc
Leitermann Gyula
Bátmonostor
Lőkös Bence
Dövény
Magyar Gergely
Regéc
Major Martin
Hercegszántó
Marlok Bálint
Pilisszentiván
Mátray Árpád
Budapest 04. ker.
Meditz Andrea
Budapest
Mihalóczki Kevin
Sajópüspöki
Mihalóczki Krisztián
Sajópüspöki
Molnár Zoltán
Somogyszob
Nagy Andrea
Debrecen
Nagy Gábor
Járdánháza
Nagy István Tamás
Muraszemenye
Nagy Tamás
Kaszó
Nagy Zoltán
Baja
Nárai István
Sárvár
Németh Tamás
Keszthely
Orcskai Gergő
Dorogháza
Őze Ádám
Somogyhárságy
Parczen Benedek
Szarvas
Piri Zoltán
Adorjás
Puskás Gréta
Baja
Radics László
Szombathely
Rozovits Ferenc
Budapest
Sárkány Szilveszter
Nagykanizsa
Schneider István Frigyes
Miskolc
Sütő Gábor Zoltán
Garé
Szabó Ádám
Visegrád
Szabó Ádám Géza
Vatta
Szabó Péter
Csernely
Szalai Máté
Buják
Szász Bernát Atanáz
Visegrád
Szávai Zoltán
Őrtilos
Szögi Zoltán
Érsekcsanád
Szőke Szilárd
Bolhás
Szűcsné Handó Fanni
Rákóczibánya
Takács Róbert András
Kalocsa
Tamás István
Marcali
Tatai Valentin
Borsodnádasd
Telepóczki Ferenc
Újlengyel
Tóbiás Tibor
Szilvásvárad
Torma László
Budakeszi
Tóth János Márk
Bátmonostor
Tóth Máté
Szulimán
Török Tamás
Kisgyőr
Ujj Norbert
Szögliget
Utasi Gabriella
Nagykőrös
Vakály Miklós
Baja
Ványi Attila
Eger
Virág Diána
Visegrád
Virág Tamás
Szemenye
Weigl Imre Ferenc
Kőszeg
Weiszt Olivér András
Visegrád